Domů > Vrácení zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ aneb když jste se netrefili co s tím?

  • nebojte se a v klidu si zboží doma vyzkoušejte!
  • na našem e-shopu můžete zboží vrátit až do 30dní
  • pokud zboží nakoupíte na Váš živnostenský list / IČO, řídí se tento prodej obchodním zákoníkem (nikoliv občanským zákoníkem) a není proto možné zboží vrátit ve 14 denní zákonem stanové lhůtě

Pokud Vám zakoupené zboží nesedí nebo se Vám nelíbí, můžete nám ho zaslat zpět do 30dní a my vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze na Váš bankovní účet. V případě vrácení celé objednávky Vám vrátíme celou částku. Vrácené zboží musí být čisté, nenošené a nesmí jevit známky opotřebení. Zašlete jej v originálním obalu se všemi etiketami a vyplněným FORMULÁŘEM O VRÁCENÍ ZBOŽÍ, který se zde můžete vytiskonut. Zásilku neposílejte na dobírku. Dopravu vráceného zboží si hradí vždy zákazník.

Nestíháte? Odstoupit můžete též dle zákona (doložitelnou formou) například písemně - emailem a poté až nám produkt zaslat, platba Vám ovšem bude vrácena po obdržení vráceného zboží.

Zboží je možné též do 30 dní od převzetí vyměnit za jinou velikost či jiné zboží. Nové zboží Vám bude zasláno službou PPL za poplatek v ceníku (pokud jste hradily dopravné - dle ceníku - bude vám tento poplatek účtován znovu a v případě dopravného zdarma je zaslání opět zdarma), pokud bude nový produkt dražší hradíte i dobírku a pokud je produkt levnější bude vám případný rozdíl vrácen na bankovní účet.

Zboží odešlete na adresu:
KILVIL s.r.o.
Poděbradská 964/36
Praha 9
190 00

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat PO-PÁ od 9 do 17 hod. na tel. +420 777 188 860 / emailu info@coolcool.cz

Aktuálně z našeho instagramu