Domů > Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY aneb zde najdete vše důležité k vašemu nákupu

 • Zboží můžete vrátit do 30dní od převzetí a to bez udání důvodu
 • Peníze vám přijdou na Váš bankovní účet do 14 dnů od vrácení zboží
 • Slevové kódy nejdou kombinovat ani použít jen na konkrétní zboží ve Vaší objednávce
 • Reklamace vyřizujeme do 30 dnů, zboží bohužel neopravujeme 
 • V případě nevyzvednutí objednávky Vás příště již poprosíme o platbu předem 
 • Upozorňujeme, že pokud zboží nakoupíte na Váš živnostenský list / IČO, řídí se tento prodej obchodním zákoníkem (nikoliv občanským zákoníkem) a není proto možné zboží vrátit ve 14 denní zákonem stanové lhůtě                          

Tyto obchodní podmínky (OP) upravují vztahy, práva a povinnosti mezi kupujícím (spotřebitelem) a prodávajícím (KILVIL s.r.o) při nákupu v internetovém obchodě www.coolcool.cz​ a dále jsou upraveny občanským  zákoníkem  (č.89/2012Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č.634/1992 Sb.). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právními předpisy a řády České Republiky.

Obchodní podmínky jsou nedílnou součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud není smluvně ujednáno jinak mezi prodávajícím a kupujícím platí tyto obchodní podmínky pro všechny uzavřené kupní smlouvy.

1. KUPUJÍCÍ:

1.1. Spotřebitel (kupující) - fyzická osoba, která při koupi nejedná v rámci obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti nebo samostatného výkonu svého povolání. Firma KILVIL s.r.o. požaduje po spotřebiteli pouze základní údaje nutné pro rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky. Kupující si je vědom, že bez uzavření zvláštní smlouvy nesmí používat firemní loga, obchodní názvy či registrované značky, i když nakoupil produkty.

1.2. Podnikatel - právnické osoba, která není spotřebitelem. Za podnikatele se považuje také každá osoba, která uzavírá smlouvy související s vlastní obchodní, výrobní nebo obdobnou činností či při samostatném výkonu svého povolání, popřípadě osoba, která jedná jménem nebo na účet podnikatele. V případě nákupu jako podnikatel nás kontaktujte na info@kilvil.cz nebo na tel.+420 777188860.

1.3. Kupující je povinen zejména při objednávání zboží uvádět správné a pravdivé údaje. Údaje nezbytné pro uzavření kupní smlouvy uvedené kupujícím jsou prodávajícím považovány za správné.

2. PRODÁVAJÍCÍ:

2.1. Je obchodní společnost KILVIL s.r.o., sídlo: Poděbradská 964/36, Praha 9 19000, IČ : 24826987, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném  Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 177980. Firma se zabývá prodejem oděvů, obuvi, doplňků a podobných produktů kupujícímu.     

2.2. Další kontaktní údaje jsou uvedeny v KONTAKTUJTE NÁS.  

3. KUPNÍ SMLOUVA:

3.1. Zboží uveřejněné prodejcem na webových stránkách www.coolcool.cz je návrhem k uzavření kupní smlouvy. Kupní smlouva vznikne odesláním objednávky kupujícím - spotřebitelem a přijetím objednávky prodávajícím, který kupujícímu - spotřebiteli odešle informativní email o přijetí. Tento potvrzovací email ovšem nemá vliv na vznik kupní smlouvy. Vzniklou kupní smlouvu a cenu lze měnit pouze zákonnými důvody či dohodou smluvních stran.

3.2. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (např. náklady na internetové připojení nebo náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

3.3. Veškerá sdělení prodávajícího mohou být kupujícímu doručována na elektronickou adresu uvedenou v jeho uživatelském účtu či uvedenou kupujícím v objednávce.

3.4. Smluvní vztah mezi provozovatelem a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací ze strany prodejce), jež je zasláno kupujícímu na elektronickou adresu, kterou uvedl v objednávce.

4. PRODEJNÍ CENY:

4.1. Ceny zveřejněné na webu www.coolcool.cz jsou platné a aktuální, včetně DPH. Všechny ceny jsou smluvní a přijímáme platby pouze CZK.

4.2. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Toto ujednání se vztahuje na platby přes platební bránu GOPAY, v případě platby dopravci PPL (prostředník) poplatník nebude povinen takové platby evidovat (nejsou splněny formální znaky evidované tržby).

4.3. Veškeré změny včetně změn cen v internetovém obchodě jsou vyhrazeny. Cena je platná v době objednání.

4.4. Kupující souhlasí s vystavením účtenky v elektronické podobě.

4.5. Prodejce je povinen dodat kupujícímu objednané zboží za sjednanou cenu v CZK a kupující je povinen zboží převzít a kupní cenu uhradit.

4.6. Kupující může při vytvoření objednávky zadat slevový kódy poskytnuté provozovatelem v souladu s určenými pravidly. Slevové kódy není možné uplatňovat opakovaně, nelze je kombinovat a použít na nákupu jiných než určených produktů. 

4.7. Pokud má slevový kód omezenou dobu platnosti, kupující je oprávněn slevový kód použít pouze před jejím uplynutím. Prodávající neposkytuje peníze ani žádný jiný způsob kompenzace za nevyužitou hodnotu slevového kódu.

4.8. Slevový kód nelze vyměnit za peníze. V případě, že kupující odebere zboží za nižší cenu než je hodnota slevového kódu, nemá nárok na doplacení hodnoty slevového kódu ani na nový slevový kód na zbytek hodnoty původního uplatněného slevového kódu.

5. OTEVÍRACÍ DOBA:

5.1. Přes internetový obchod www.coolcool.cz lze zboží objednávat 24hodin denně, 7dní v týdnu.

6. PLATEBNÍ PODMÍNKY:

6.1. Možnosti platby: 

6.2. Při volbě platby platební kartou po internetu, převodem a jiné bude kupující po dokončení objednávky přesměrován na platební server třetí strany, kde vyplní potřebné platební údaje. Po ověření jejich platnosti bude objednávka potvrzena a kupní cena odečtena z účtu kupujícího.

6.3. Platby přijímáme pouze v českých korunách / CZK.

7. DODACÍ PODMÍNKY a ZPŮSOB DOPRAVY:

7.1. Expedice zboží dopravci je realizována v co možná nejkratším termínu od 1 do 5 pracovních dní / zboží z externího skladu od 5 do 10dní.

7.2. Kupující si stanovuje v objednávce zaslání dopravní společností PPL nebo vyzvednutí na PPL PARCEL SHOPU.

7.3. Odesláním objednaného zboží se rozumí jeho odeslání na adresu uvedenou kupujícím při vytvoření objednávky. Prodejce si vyhrazuje právo připočíst náklady na zaslání zboží k ceně objednávky podle aktuálního ceníku přepravce.

7.4. Prodávající se zavazuje odeslat zboží kupujícímu v nejbližším možném termínu nejpozději v zákonném termínu do 30 dnů ode dne uzavření smlouvy. V případě platby platební kartou po internetu přes platební bránu, bankovním převodem po dokončení objednávky odešle zboží až po připsání platby na jeho bankovní účet.

7.5. Možnosti a ceny dopravy: 

 • Osobní odběr  -  platba hotově ani osobní odběr v kanceláři není možný, děkujeme za pochopení.                             
 • Objednávka nad 1999,- Kč doprava zdarma po ČR nebo :             
 • PPL - PARCELshop dobírka - 150,- Kč 
 • PPL - PARCELshop platba online platební bránou GOPAY - 130,- Kč 
 • PPL - kurýr dobírka / pl. karta přepravci - 180,- Kč 
 • PPL - kurýr platba online platební bránou GOPAY - 160,- Kč                                                                                                      Objednávka nad 2999,- Kč doprava zdrama po Slovensku nebo :
 • PPL - PARCELshop platba online platební bránou GOPAY na Slovenko - 160,- 
 • PPL - kurýr dobírkou dopravci Slovensko - 350,- Kč  
 • PPL - kurýr platba online platební bránou GOPAY na Slovensko - 200,- Kč                                                                          Objednávka nad 8000,- Kč doprava zdrama země EU nebo : 
 • Česká Pošta - online platební bránou GOPAY zahraničí ( pouze EU země) - 800,- Kč

7.6. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Veškeré změny včetně změn cen jsou vyhrazeny. Cena je platná v době objednání. 

7.7. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat nepoškozenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání poškození obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku od přepravce nepřevzít a vyplnit záznam o poškození zásilky. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen.

7.8. Nárok na dopravu zboží zdarma mají pouze zákazníci, kteří splní podmínky a objednají zboží nad minimální částku.

8. UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY:

8.1. Prodávající nabízí na internetovém obchodě www.coolcool.cz zboží nebo služby. Zboží nabízené prostřednictvím stránek internetového obchodu je nabídkou zboží, která má pouze informativní charakter. Samotná nabídka zboží se, bez dalšího potvrzení (akceptace ze strany prodávajícího), nepovažuje za návrh dodat zboží ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku a provozovatel není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně nabízeného zboží.

8.2. Kupující si může z této nabídky zboží vybrat a provést objednávku. Kupující - spotřebitel se před odesláním objednávky může seznámit s celkovou cenou včetně DPH a dalšími poplatky. Objednávka bude ze strany prodejce automaticky přijata. Vaší objednávku Vám ještě v souladu s občanským zákoníkem co nejdříve potvrdíme na Vámi zadanou emailovou adresu uvedenou při objednání. Potvrzení objednávky závazně souhlasíte s těmito OP a potvrzujete, že jste s nimi byl/a seznámen/a v době odeslání objednávky.

8.3. V případě, že zboží objednané kupujícím nebude skladem, bude tato skutečnost neprodleně oznámena kupujícímu prodávajícím a bude ze strany prodávajícího navržena náhradní varianta zboží či odstoupení od kupní smlouvy.

8.4. Zboží Vám poté bude zasláno na vámi uvedenou adresu dle Vašeho výběru platebních a dodacích podmínek při zaslání objednávky kupujícím prodávajícímu. Faktura Vám bude zaslána elektronicky v potvrzení o odeslání objednávky.

8.5. Objednávky jsou závazné, jak pro prodávajícího tak pro kupujícího, proto mějte na paměti, že jste povinen zboží dodané na Vámi určené místo převzít v souladu s občanským zákoníkem. Nepřevzetím objednávky prodejci vznikají nemalé náklady! Pokud zboží nebudete moci převzít, prosíme sdělte nám tuto informaci neprodleně na email info@coolcool.cz nebo telefonicky/ SMS zprávou na tel. +420 777 188 860.

8.6. Pokud si kupující nevyzvedne jím dříve objednané zboží, prodejce není povinen mu jakékoli jím nově objednávané doposud neuhrazené zboží zaslat nebo může požadovat platbu předem.

8.7. Kupující nabývá vlastnické právo ke kupovanému zboží jeho převzetím. Okamžikem převzetí zboží také na kupujícího přechází nebezpečí škody na zboží.

8.8. Upozorňujeme, že pokud zboží nakoupíte na Váš živnostenský list / IČO, řídí se tento prodej obchodním zákoníkem (nikoliv občanským zákoníkem) a není proto možné zboží vrátit ve 14 denní zákonem stanové lhůtě.

9. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY:

9.1. Jako kupující - spotřebitel máte dle občanského zákoníku právo na odstoupení od smlouvy bez uvedení důvodu a to do 30 dní od dne převzetí zboží. Zboží musí být vráceno nenošené, nepoškozené, čisté, se všemi neoddělenými identifikačními znaky (visačky, cedulky, ....) nesmí být oddělené či sundané, pokud možno v obalu, stavu a hodnotě v jakém zboží bylo zasláno kupujícímu. Poštovné či dopravné při vrácení produktu platí kupující.

9.2. Odstoupení musí být doložitelné například písemně (emailem / poštou). Vytiskněte si náš FORMULÁŘ O VRÁCENÍ ZBOŽÍ, který stačí vyplnit a spolu se zbožím zaslat na adresu: KILVIL s.r.o, Poděbradská 964/36, Praha 9 19000, nikoliv na dobírku a doporučujeme zboží pojistit. Náklady na dopravné nese kupující.

9.3. Prodávající může požadovat dle občanského zákoníku vůči kupujícímu pouze náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě splnění výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám budou peníze v CZK zaslány na Váš bankovní účet vnejpozději do 14 pracovních dnů po obdržení zboží prodejcem. Nejpozději však do 30 pracovních dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy a zboží.

9.4. Zboží je možné též do 30 dní od převzetí vyměnit za jinou velikost či jiné zboží. Nové zboží Vám bude zasláno službou PPL za poplatek v ceníku, doplatek bude vybrán formou dobírky a případný přeplatek vrácen na Váš bankovní účet.

9.5. V případě odstoupení od kupní smlouvy z jakýchkoliv důvodů a vrácení zboží kupujícím prodávajícímu zakoupeného na základě slevového kódu, má kupující nárok na vrácení částky, kterou za nákup zboží skutečně uhradil peněžními prostředky. 

9.6. Prodejce má právo odstoupit od kupní smlouvy tehdy, došlo-li k výrazným změnám cen dodavatele objednaného zboží, došlo-li k výrazným změnám cen přepravy zboží, nebo zjistí-li provozovatel, že zboží bylo omylem nabízeno za chybnou cenu a kupující neakceptoval příslušnou změnu kupní smlouvy.

9.7. Prodejce dbá na správnost uvedených produktů ne webu, přesto může výjimečně dojít k situacím, kdy nebude schopen objednané zboží dodat za podmínek sjednaných v kupní smlouvě. Provozovatel si proto vyhrazuje právo v takových případech odstoupit od kupní smlouvy a kupující s tímto postupem pro takové výjimečné případy tímto souhlasí.

9.8. Dárek k nákupu či akce 1+1 a jiné. V případě zaslání bezplatného dárku kupujícímu ze strany prodávajícího, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou. Dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu s vráceným zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

9.9. Upozorňujeme, že pokud zboží nakoupíte na Váš živnostenský list / IČO, řídí se tento prodej obchodním zákoníkem (nikoliv  občanským zákoníkem) a není proto možné zboží vrátit ve 14 denní zákonem stanové lhůtě.

10. REKLAMAČNÍ a ZÁRUČNÍ PRÁVA:

10.1. Prodejce poskytuje na zboží prodávané přes internetový obchod www.coolcool.cz zákonem a platnými právními předpisy ČR stanovenou záruku 24 měsíců. Záruční lhůta začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží vzniklé jejím užíváním.

10.2. Při uplatnění reklamace máte nárok na:

 • vada neodstranitelná, bránící řádnému užívání – máte právo na výměnu zboží (neprodlužuje se záruční doba zboží) či odstoupení od kupní smlouvy.
 • vada odstranitelná - máte právo na bezplatné a řádné odstranění vady (nebo výměnu vadné součásti) Pokud ani toto není možné máte právo na slevu či odstoupení od kupní smlouvy.

10.3. Reklamace bude ze strany prodejce vyřízena bezodkladně nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Po uplynutí této doby máte nárok na vyřízení reklamace jako neodstranitelnou vadu.

10.4. Pro uplatnění reklamace je nutno zboží zaslat s kopii dokladu o zakoupení a vyplněným FORMULÁŘEM O REKLAMACI na adresu KILVIL s.r.o, Poděbradská 964/36, Praha 9 19000 nikoliv na dobírku avšak doporučujeme zboží pojistit. Protokol si můžete zde stáhnout a vytisknout

11. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

11.1. Veškeré osobní údaje a data jsou uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a budou použity pouze k uskutečnění kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím.

11.2. Kupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů, jimiž se rozumí jméno a příjmení, adresa dodací, identifikační číslo, daňové identifikační číslo (podnikatelé, plátci DPH), elektronická adresa, pohlaví, číslo bankovního účtu a telefonní číslo a uděluje souhlas se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů prodejcem pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy, provozování věrnostního programu a pro účely vedení uživatelského účtu. Souhlas se zasíláním obchodních sdělení kupující uděluje dobrovolně a může jej kdykoli bezplatně pomocí odkazu uvedeného na konci obchodního sdělení odvolat. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.

11.3. Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení prodávajícím na elektronickou adresu kupujícího.

11.4. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje (při registraci ve svém uživatelském účtu nebo při objednávce) uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně svých osobních údajů.

11.5. Zpracováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Zde si přečtěte informace o zpracování osobních údajů. 

11.6. Údaje nikde nebudou zveřejňovány ani poskytnuty dalším třetím osobám s výjimkou předání údajů dopravci k doručení zboží, zpracovateli a k uskutečnění platebního styku týkajícího se objednaného, reklamovaného či vráceného zboží.

11.7. Na základě Vaší písemné žádosti budou Vaše data z databáze odstraněna.

11.8. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu 5let (v případě opakování objednávek déle) v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

11.9. Kupující souhlasí s ukládáním tzv. cookies na jeho počítač. Prostřednictvím nastavení svého webového prohlížeče může kupující jednotlivá cookies ručně mazat, blokovat či zcela zakázat. Jednotlivá cookies lze také blokovat nebo povolit jen pro konkrétní stránky. Bližší informace naleznete OCHRANA SOUKROMÍ - COOKIES.

12. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ:

12.1. Změní VOP a jejich části může prodávající měnit a doplňovat. Vždy bude v případě změny či doplnění uvedeno nové datum platnosti těchto podmínek. Práva a povinnosti vzniklé před tímto datem nejsou nijak dotčena. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu VOP bez upozornění.

12.2. Smluvní vztah je vždy v českém jazyce, a řídí se českým právem. Kupní smlouvy jsou uchovávány v souladu GDPR a ochrany osobních údajů v elektronické podobě a nejsou předávána/přístupna třetím osobám.

12.3. Prodávající na e-shopu www.coolcool.cz prodává zboží pod svým živnostenským oprávněním. Kontrolu vždy provádí příslušný živnostenský úřad.

12.4. Smluvní strany se uzavřením kupní smlouvy domluvili na možnosti řešit spotřebitelské spory mimosoudní cestou přes ČOI více informací naleznete na  www.coi.cz a https://adr.coi.cz. V případě soudní cesty je pravomoc udělena soudům České republiky. Než bude přistoupeno k takovému jednání (soudní nebo mimosoudní cestou) můžete nás kontaktovat na emailu info@coolcool.cz pro vyřešení nastalé situace.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obchodní podmínky (OP) jsou platné od 1.1.2023 (schváleno vedením společnosti) a ruší veškeré předchozí znění OP.

 

 

Aktuálně z našeho instagramu