Po-Pá 9-16
+420 777 188 860

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej na internetovém obchodu

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (VOP) upravují vztahy, práva a povinnosti mezi kupujícím ( spotřebitelem ) a prodávajícím ( KILVIL s.r.o)  při nákupu na internetovém obchodu www.coolcool.cz a dále jsou upraveny občanským  zákoníkem  ( č.89/2012Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele ( č.634/1992 Sb.).  Veškeré  smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právními předpisy a řády České Republiky.

KUPUJÍCÍ : 

Spotřebitel - fyzická osoba, která při koupi nejedná v rámci obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti nebo samostatného výkonu svého povolání. Firma KILVIL s.r.o. požaduje po spotřebiteli pouze základní údaje nutné pro rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.Kupující si je vědom, že bez uzavření zvláštní smlouvy nesmí používat firemní loga, obchodní názvy či registrované značky, i když nakoupil produkty.

PRODÁVAJÍCÍ :

Je obchodní společnost KILVIL s.r.o., sídlo: Poděbradská 964/36, Praha 9 19000, IČ : 24826987, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 177980. Firma se zabývá prodejem oděvů, obuvi, doplňků a podobných produktů kupujícímu. Další kontaktní údaje jsou uvedeny na http://bit.ly/2zyMFpE

KUPNÍ SMLOUVA :

Kupující - spotřebitel : zboží uveřejněné prodejcem na webových stránkách www.coolcool.cz je návrhem k uzavření kupní smlouvy. Kupní smlouva vznikne odesláním objednávky kupujícím - spotřebitelem a přijetím objednávky prodávajícím, který kupujícímu - spotřebiteli odešle informativní email o přijetí. Tento potvrzovací email ovšem nemá vliv na vznik kupní smlouvy. Vzniklou kupní smlouvu a cenu lze měnit pouze zákonnými důvody či dohodou smluvních stran.

CENY :

Ceny zveřejněné na webu www.coolcool.cz  jsou platné a aktuální, včetně DPH. Všechny ceny jsou smluvní.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Toto ujednání se vztahuje na platby přes platební bránu GOPAY, v případě platby dopravci PPL ( prostředník ) poplatník nebude povinen takové platby evidovat (nejsou splněny formální znaky evidované tržby).

OTEVÍRACÍ DOBA :

Přes internetový obchod www.coolcool.cz  lze zboží objednávat 24hodin denně, 7dní v týdnu.

PLATEBNÍ PODMÍNKY :
A. Platba na dobírku ( hotově/platební kartou ) dopravci PPL.
 
B. Platba platební bránou GOPAY ( on-line platební kartou, převodem, a jiné....)
 

DODACÍ  PODMÍNKY:

Expedice zboží dopravci je realizována v co možná nejkratším termínu od 1 do 5 pracovních dní.

Kupující si stanovuje v objednávce, zda si zboží vyzvedne či mu bude zasláno službou PPL.

1. Osobní odběr  - z důvodu zavedení EET již není osobní odběr a platba hotově možná, děkujeme za pochopení.

2. PPL - dobírkou / platební kartou dopravci ČR - 100,- Kč  (při objednávce nad 1500,- Kč doprava zdarma)

3. PPL - platba online platební kartou ČR - 80,- Kč  ( při objednávce nad 1500,- Kč doprava zdarma)

4. PPL - dobírkou dopravci Slovensko - 200,- Kč  ( při objednávce nad 2500,-Kč doprava zdarma)

5. PPL - platba online platební kartou Slovensko - 180,- Kč   ( při objednávce nad 2500,-Kč doprava zdarma )

6. ČP - pouze online platba platební kartou zahraničí (mimo ČR a SR - pouze EU země) - 500,- Kč ( při objednávce nad 8000,-Kč doprava zdarma )

Uvedené ceny jsou včetně DPH !

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ :

Prodávající nabízí na  internetovém obchodě  www.coolcool.cz zboží nebo služby. Kupující si může z této nabídky zboží vybrat a provést objednávku. Kupující - spotřebitel se před odesláním objednávky může seznámit s celkovou cenou včetně DPH a dalšími poplatky. Objednávka bude ze strany prodejce automaticky přijata a tím vznikne kupní smlouva. Vaší objednávku Vám ještě v souladu s občanským zákoníkem co nejdříve potvrdíme na Vámi zadanou emailovou adresu uvedenou při objednání. Uzavřením kupní smlouvy souhlasíte s těmito VOP a potvrzujete, že jste s nimi byl /a seznámen/a v době odeslání objednávky.

V případě, že zboží objednané kupujícím nebude skladem, bude tato skutečnost neprodleně oznámena kupujícímu prodávajícím a bude ze strany prodávajícího navržena náhradní varianta zboží či odstoupení od kupní smlouvy.

Zboží Vám poté bude zasláno na vámi uvedenou adresu s platným daňovým dokladem ( fakturou )  dle Vašeho výběru platebních a dodacích podmínek při zaslání objednávky kupujícím prodávajícímu.

Objednávky jsou závazné, jak pro prodávajícího tak pro kupujícího, proto mějte na paměti, že jste povinen zboží dodané na Vámi určené místo převzít v souladu s občanským zákoníkem. Nepřevzetím objednávky prodejci vznikají nemalé náklady! Pokud zboží nebudete moci převzít, prosíme sdělte nám tuto informaci neprodleně na email info@coolcool.cz nebo telefonicky/ SMS zprávou na tel. +420 777 188 860.

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY :

Jako kupující - spotřebitel máte dle občanského zákoníku právo na odstoupení od smlouvy bez uvedení důvodu a to do 30 dní od dne převzetí zboží. Zboží musí být vráceno nenošené, nepoškozené, čisté, se všemi neoddělenými identifikačními znaky ( visačky, cedulky, ....) - nesmí být oddělené či sundané, pokud možno v obalu, stavu a hodnotě v jakém zboží bylo zasláno kupujícímu. Poštovné či dopravné při vrácení produktu platí kupující.

Odstoupení musí být písemné ( emailem / poštou ) na formuláři - Protokol o zpětném zaslání zboží, který je vždy u zaslaného zboží přiložen či si ho můžete stáhnout na http://bit.ly/2jdOXqa. Zboží zašlete na adresu : KILVIL s.r.o, Poděbradská 964/36, Praha 9 19000, nikoliv na dobírku a doporučujeme zboží pojistit. Náklady na dopravné nese kupující.

Prodávající může požadovat dle občanského zákoníku vůči kupujícímu pouze náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě splnění výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám budou peníze zaslány na Váš bankovní účet nejpozději do 14 pracovních dnů po obdržení zboží prodejcem. Nejpozději však do 30 pracovních dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy a zboží.

Zboží je možné též do 30 dní od převzetí vyměnit za jinou velikost či jiné zboží. Nové zboží Vám bude zasláno službou PPL za poplatek v ceníku a případný rozdíl vrácen na Váš bankovní účet.

Dárek k nákupu či akce 1+1 a jiné :

V případě zaslání bezplatného dárku kupujícímu ze strany prodávajícího, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou. Dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolus vráceným zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

REKLAMAČNÍ A ZÁRUČNÍ PRÁVA  :

Prodejce poskytuje na zboží prodávané přes internetový obchod www.coolcool.cz zákonem a platnými právními předpisy ČR stanovenou záruku 24 měsíců. Záruční lhůta začínám běžet dnem převzetí zboží kupujícím. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží vzniklé jejím užíváním.

Při uplatnění reklamace máte nárok na :

1. vada neodstranitelná, bránící řádnému užívání – máte právo na výměnu zboží ( neprodlužuje se záruční doba zboží ) či odstoupení od kupní smlouvy.

2. vada odstranitelná - máte právo na bezplatné a řádné odstranění vady ( nebo výměnu vadné součásti ) Pokud ani toto není možné máte právo na slevu či odstoupení od kupní smlouvy.

Reklamace bude ze strany prodejce vyřízena bezodkladně nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Po uplynutí této doby máte nárok na vyřízení reklamace jako ,,neodstranitelnou vadu,,.

Pro uplatnění reklamace je nutno zboží zaslat s kopii faktury a s vyplněným ,,Protokolem o zpětném zaslání zboží,, na adresu KILIVL s.r.o, Poděbradská 964/36, Praha 9 19000 nikoliv na dobírku avšak doporučujeme zboží pojistit.

Protokol si můžete vytisknout zde : http://bit.ly/2jdOXqa

OCHRANA OSOBNÍCH  ÚDAJŮ :

Veškeré osobní údaje a data jsou uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a budou použity pouze k uskutečnění kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím.

Údaje nikde nebudou zveřejňovány ani poskytnuty třetím osobám s výjimkou předání údajů dopravci k doručení zboží a uskutečnění platebního styku týkajícího se objednaného, reklamovaného či vráceného zboží.

 Na základě Vaší písemné žádosti budou Vaše data z databáze odstraněna.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (VOP) jsou platné od 30.4.2018 a ruší veškeré předchozí znění VOP.

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu VOP bez upozornění.

Za společnost KILVIL s.r.o. schváleno vedením společnosti dne 30.4.2018.

 

Virtual-fiction.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace