Domů > ZNAČKY

Značka BRAKEBURN byla založena v roce 2011 ve anglickém městě Poole. Nápad navrhovat oděvy a obuv této značky se zrodila z vášně pro kvalitní designové a jednoduché produkty, které jsou ovlivněny anglickým venkovem. Všichni v Brakeburn sdílí chuť stále být v pohybu, ať už je to cesta na kole do kanceláře, surfování za svítání, nebo víkend v přírodě.

Ve všech našich výrobcích se proto odráží pozornost k detailům a pečlivý výběr střihů a materiálů. 
Náš cíl je jednoduchý - vytvořit značku, která představuje náš i Váš způsob života, nadšení pro tenhle životní styl. Věříme v kvalitu a naše kolekce jsou toho důkazem.

Více o značce naleznete na facebook stránkách https://www.facebook.com/Brakeburn/?fref=ts  nebo na webu http://www.brakeburn.cz/

Německá značka Maloja ?? Vyslovuj to "Mah-low-yah"

Maloja to není pouze krásné geografické místo na mapě, Maloja je také nový životní styl. Styl, který se nechal inspirovat borovicemi lemovanou zimní krajinou, krásnou přírodou, upřímností, otevřeností a jednoduchostí. Maloja není vázaná sezonou, nezná věkové skupiny ani sportem dané hranice. Maloja může být objevena kdykoli na kterémkoli místě a její touha po nemasové turistice je zdrojem neuvěřitelných zážitků a zkušeností.

O značce Maloja se nedá říct nic jiného, než že je opravdu jiná. Nezaměnitelný design, různorodé pestré barvy, ale i maximální funkčnost vás přímo uhranou. To vše dohromady můžete nalézt v různých kolekcích, které uspokojí jak výletníky a sportovce po celou letní sezonu, tak i aktivní jezdce v zimních měsících. Co více si přát?

Maloja přináší oblečení na outdoorové aktivity - kolo, běh, běžky, skialp, ale neopomněla ani pohyb v přírodě či ve městě. Prostě a jednoduše: je opravdu pro všechny. Přináší nový styl, je zcela výjimečná a přesto zachovává maximální funkčnost a kvalitu. Tahle značka vás dostane.

Více o značce na webu www.maloja.de

Islandská streetová čistě ženská značka. Zaměřující se na aktivní životní styl, který nejlépe charakterizuje její původní slogan "for girls who ride". V posledních několika sezónách rozšířila svůj sortiment o designově i materiálově výborně zpracovaný outerwear, který podtrhuje ženskost a nadčasový styl.

Spolu s originálními designy a pohodlnými střihy klade islandská značka NIKITA důraz na aktivní a se sportem spojený životní styl, který nejlépe charakterizuje její původní slogan "for girls who ride“. Více o značce na webu http://nikitaclothing.com/

Aktuálně z našeho instagramu