Po-Pá 9-16
+420 777 188 860

Vrácení zboží ....

Nebojte se a vklidu si zboží doma vyzkoušejte!

Na našem e-shopu můžete zboží vrátit až do 30dní.

Jako kupující - spotřebitel máte dle občanského zákoníku  č.89/2012 Sb. právo na odstoupení od smlouvy bez uvedení důvodu a to do 30 dní od dne převzetí zboží. Zboží musí být vráceno nenošené, nepoškozené, čisté a se všemi identifikačními znaky ( visačky, cedulky, ....) - nesmí být oddělené či sundané , pokud možno v obalu ,stavu a hodnotě v jakém zboží bylo zasláno kupujícímu. Poštovné či dopravné při vrácení produktu platí kupující.

(V případě zaslání bezplatného dárku kupujícímu ze strany prodávajícího, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou. Dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu s vráceným zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.)

Odstoupení musí být písemné ( poštou / emailem ) na formuláři - Protokol o zpětném zaslání zboží, který je vždy u zaslaného zboží přiložen či si ho můžete stáhnout na http://bit.ly/2jdOXqa . Zboží zašlete na adresu : KILVIL s.r.o, Poděbradská 964/36, Praha 9, 19000, nikoliv na dobírku a doporučujeme zboží pojistit. Náklady na dopravné nese kupující.
 
Prodávající může požadovat dle občanského zákoníku vůči kupujícímu pouze náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě splnění výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám budou peníze zaslány na Váš učet nejpozději do 14 pracovních dnů po obdržení zboží prodejcem. Nejpozději však do 30 pracovních dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy.
 
Zboží je možné též do 30 dní od převzetí vyměnit za jinou velikost či jiné zboží. Nové zboží Vám bude zasláno službou PPL za poplatek v ceníku a případný rozdíl vrácen na Váš bankovní účet.
 
 
Virtual-fiction.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace