Domů > Vrácení zboží / reklamace .... jak jednoduché
  • Nebojte se a vklidu si zboží doma vyzkoušejte!

  • Na našem e-shopu můžete zboží vrátit až do 30dní.

  • Podmínky reklamace / vrácení zboží

Pokud Vám zakoupené zboží nesedí nebo se Vám nelíbí, můžete nám ho zaslat zpět do 30dní a my vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze na Váš bankovní účet. V případě vrácení celé objednávky Vám vrátíme celou částku. Vrácené zboží musí být čisté, nenošené a nesmí jevit známky opotřebení. Zašlete jej v originálním obalu se všemi etiketami a vyplněným formulářem o vrácení. Zásilku neposílejte na dobírku. Dopravu vráceného zboží si hradí vždy zákazník.

Nestíháte? Odstoupit můžete též dle zákona písemně - emailem a poté až nám produkt zaslat, platba Vám ovšem bude vrácena po obdržení vráceného zboží.

Zboží je možné též do 30 dní od převzetí vyměnit za jinou velikost či jiné zboží. Nové zboží Vám bude zasláno službou PPL za poplatek v ceníku ( pokud jste hradily dopravné 80,-/100,- bude vám tento poplatek účtován znovu a v případě dopravného zdarma je zaslání opět zdarma), pokud bude nový produkt dražší hradíte i dobírku a pokud je produkt levnější bude vám případný rozdíl vrácen na bankovní účet.

V případě reklamace produktu prosíme vyplňte formulář a zboží nám zašlete na naší adresu níže, vše bude vyřízeno do 30dní od obdržení.  

Zboží odešlete na adresu:
KILVIL s.r.o.
Poděbradská 964/36
Praha 9
190 00

 V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat PO-PÁ od 9 do 17 hod.  na tel. +420 777 188 860 nebo na emailem: info@coolcool.cz
                                           

Aktuálně z našeho instagramu